“Gunesh 4” Vizyona Geliyor!

Broos ile yollar ayrıldığı günden itibaren bir çok ajansa düşen ve son olarak Habertürk dahil çeşitli kanallarda alt yazıyla geçilen haberlere göre, son anda bir pürüz çıkmaz ise Şenol Güneş 4 ncü kez Trabzonspor’ da diyebiliriz artık..
Hatta Şenol Hoca kendi internet sitesinde Kore’ yi asla unutamayacağını ancak artık yeni bir sayfa açması gerektiğini dahi zikredivermiş..

Zaten bu durumun, daha sezon başında işleme konulduğu ayan beyan belli olan bir senaryonun parçası olduğu hemen herkes tarafından biliniyor ve yazılıp çiziliyordu..

Gerçi sözünü ettiği sayfa pek de yeni sayılmaz ya neyse; o kısmı kurcalamayalım şimdi..

Daha önce bir şeyler karalamış olduğu Trabzonspor sayfalarında iki kez şampiyonluğu kıl payı kaçırarak “Şerefli ikincilikler” ile yetinen, 2002 Dünya Kupası’ nda mağlup olduğu tek takım olan Brezilya ile yarı final yerine finalde eşleşmiş olsa orada da ikincilik kazanacağı kuvvetle muhtemel olan ve Kore’ deki macerasında gene takımına iki kez ikincilik yaşatan Şenol Güneş ile bir sonraki sezon ikinciliğimizin garanti olduğunu bile söyleyebiliriz yani..

Biz bu filmin önceki 3 versiyonunu hep birlikte görmüştük ancak diğerlerinin baş rolündeki jönümüz (Kendisini hafiften Andy Garcia’ ya benzettiğim:) Şenol Güneş olsa da yönetmenler farklıydı..

Bakalım Sadri Şener yönetmenliğinde çekilecek, senaristliğini ise Hacısalihoğlu’ nun üstleneceği 4 ncü filmin içeriği nasıl olacak ve daha da önemlisi bu kez vizyonda ne kadar süreyle kalmayı başaracak..

Belli mi olur? Bakarsınız bu sefer en iyi film dalında bir oscar heykelciği dahi gelebilir; kimbilir..

Ne diyelim, hayırlısı olsun..

“Gunesh 4” Vizyona Geliyor!” üzerine 2 düşünce

 1. Cezasahasi

  Abi bizim Fergusonumuz olur demiş Yener Hasan Efendi hazretleri… Gazetenin birinde gördüm. Ferguson'un ManU'nun başına geçtiği 86 yılından beri 17 teknik adam değiştirmişiz. Müthiş bir benzerlik doğrusu!

  Cevapla
 2. Great White

  Umarım sonumuz olmaz da Fergusonumuz olur:)

  O halde Şenol Hoca ile bugünden itibaren 23 yıl hee?

  Fantastik bilim kurgu dediklerinden olsa gerek..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir