Cem Felek Barcelona’ da

Bu haberi şu link haricinde bir çok ajans bu sabah manşetlerden geçivermiş. Gerçi ben elimden geldiğince başta İspanyol ve İngilizce olmak üzere bir çok yabancı kaynağı araştırmama rağmen en azından şimdilik yerli menşeili benzer haberlerden başkasına rastlayamadım..

Ayrıca 14 yaşını henüz doldurmamış Cem Felek ile Cezasahası.net 4 Ocak 2010 tarihinde bir röportaj gerçekleştirmiş ve o keyifli sohbet bu sayfalarda yayınlanmıştı..

Söz konusu haberler doğruysa bir Dünya yıldızı olma yolunda kendisine futbol hayatında başarılar dilerken, gelecekte Türk Milli Takımı’ nın formasını giyebilmesi konusunda da yetkililerin dikkatini şimdiden çekiyoruz..

Bu arada konu hakkında daha spesifik bilgilere sahip olanlar varsa yorum bölümünden bilgilendirme yaparak yazıya genişlik katabilir..

Biz gene de hayırlısı olsun diyelim..

Edit:

Gelen yorumlar neticesinde söz konusu transferin kesin bir şekilde gerçekleşmiş olduğunu öğrenmiş olarak Cem Felek’ i tebrik eder, başarılarının devamlı olmasını dileriz..

Cem Felek Barcelona’ da” üzerine 4 düşünce

 1. T.G

  Cem Ntvspor'a konuk oldu.Herşeyi güzelce anlattı.Küçükte bir şov yaptı.Haberler doğru Barcelona ile anlaşmış.

  Ayrıca çok aklı başında konuştu, 14 yaşında olmasına rağmen olgunlukla cevaplar verdi.

  Cevapla
 2. Great White

  Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar..

  Yazının sonuna ekleme yaptım, eyvallah 🙂

  Cevapla
 3. bigben

  2007 yılında da ülkemizde ana haber bültenlerine konu olmuş kardeşimiz…

  Dilerim başarıları artarak devam eder.

  Cem'in haberlerini görünce aklıma Beşiktaş altyapısındaki Muhammet Demirci geldi. Benzetmek gibi olmasın; onun da adı Barelona, Man City, Milan, West Ham, Juventus… ile anılıyordu. Şimdi nerelerde?

  Yıllar sonra bu iki kardeşimizden Cem, Avrupa hatta Dünya çapında bir star olup; Muhammed ise yerel yetenek olarak kalırsa başka örneklere ihtiyaç duymadan, ülke futbolunun sistemsizliği kanıtlanır.

  Saygılarımla

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir