Ozzy Osbourne İstanbul’ da !

Tarih: 30 Eylül 2010
Saat: 19.00
Yer: İstanbul
Mekan: Kuruçeşme Arena..

En son Judas Priest’ i izleme şansına sahip olduğum, belki de dünyanın en güzel manzarasına sahip mükemmel bir sahnede 62 yıllık yaşayan efsane Ozzy Osbourne’ u ağırlayacak İstanbul’ daki müzikseverler. En azından şu ana dek edindiğim ve sağlamlığını elimden geldiğince tespit ettirebildiğim duyumlar bu şekilde..

Şimdi burada kalkıp uzun uzadıya vikipedik bilgiler ile bu devasa heavy metal sembolünü detaylıca anlatmaya gerek görmüyorum, zira bu haber ile ilgilenecek olanların zaten en az benim kadar donanımlı oldukları gerçeğinin farkındayım..

Gene de Lita Ford ile gerçekleştirdikleri harika düet performansını paylaşmış olayım..

Şu İstanbul şehri özellikle son yıllarda Dio, Metallica, Megadeth, Iron maiden, Judas Priest, Led Zeppelin, Slayer, Wasp, Udo, Roger Waters, Testament, MSG, Manowar, Bon Jovi, Guns n Roses, Scorpions gibi devlerin her birine ev sahipliği yapmışsa da Ozzy Osbourne her daim eksiklik yaratmıştı bünyelerde..

En nihayetinde yıllardır beklenen bu şölen “son anda bir aksilik gerçekleşmezse” BKM Organizasyonu ile gerçekleşecek ve edinilen bilgilere göre biletler gayet uygun fiyatlar ile satışa çıkacak. Haziran ayında İnönü Stadı’ nda gerçekleşecek üç günlük Sonisphere Festivali sonrasında belki de o festivali dahi gölgede bırakmaya aday bir organizasyon olacağı kesin..

Şimdiden beklemeye başladık Karanlıklar Prensi’ ni..

Ozzy Osbourne İstanbul’ da !” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir