Denizli’ den Plansız Ayrılık


Mustafa Denizli ile Beşiktaş’ ın yolları, tecrübeli hocanın iyiden iyiye kronikleşen sağlık sorunları sebebiyle ayrılmış bulunuyor. Öncelikle kendisine sıhhat dileyelim. Neredeyse bütün takımlar yeni ya da mevcut hocalarıyla bir sonraki sezonun planlarını yapmaya başlamışken biraz zamansız bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz sanırım..

Ayrıca basın toplantısında konuşan başkan Yıldırım Demirören‘ in Denizli için kapılarının her zaman açık olduğunu ve dilediği zaman istediği görevi alabileceğini dahi söylemesi Denizli‘ nin sağlık sorunlarının sanılandan daha ciddi olabileceği şüphesini getirdi aklıma doğrusu..

Teknik adamlığı tartışılabilir olsa da mütevazi ve sakin kişiliğiyle her daim saygı duyduğum bir kişilik olan Mustafa Denizli‘ nin en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını dileriz..

Beşiktaş da muhtemelen Schuster ile yoluna devam edecek gibi gözüküyor. Onlar için de hayırlısı olur umarım..

Denizli’ den Plansız Ayrılık” üzerine 2 düşünce

 1. Ömer Faruk

  Güle Güle Kahin.Yaşlı bir Kurtsun ama Bence Çok iyi bir taktisyen değilsin.O yüzden bence BJk için en hayırlısı oldu.

  Cevapla
 2. trabzonizm

  kanimca denizli gibi turkiyede ilk 5 e girecek bir antrenoru gondermek buyuk yanlis..
  gecen sene sampiyon yapti o zaman cok iyiydide bir senede mi yaslandi..
  turkiyenin en buyuk sorunu bu zaten hemen skiliyoruz ve gecmisi unutuyoruz ama yarinada bakmiyoruz sadece su an uzerinden yorum yapip ana gore hareket ediyoruz. fenerbahcenin deplasmada m.united i yendigi sene sir Alex Fergusonun gorevine sonmu verdiler veya bu sene sampiyon olamadi diye sonmu verecekler tabi cok ucuk bir ornek gibi gelebilir ama arkasinda durmazsak kendi insanimizin anca ozeniriz vay be deyip imreniriz adam 1986dan bu yana deyip ic cekeriz…
  takimda kalacak en degerli adami gonderip gereksiz ne kadar insan varsa tutmak cozum olmaz olmadi gecmiste de.
  bir trabzonsporlu olarak cok uzuldum

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir