Glowacki Nihayet Trabzonspor’ da


G. Afrika’ daki Dünya Kupası heyecanının başladığı ilk günlerde ardı ardına gerçekleşen transferlere Trabzonspor’ un haftalardır ısrarla istediği Glowacki de eklendi. Sözleşmesi sona eren Song ile yollarını ayırıp Polonyalı Arkadiusz Glowacki ile ilgilenen Trabzonspor Yönetimi sonunda muradına erdi ve 3 yıllık anlaşma sağlandı..

Söz konusu yeni transferimiz hakkında yaşının 31 oluşu ve Wisla Krakov‘ da geçirdiği on yıllık dönem haricindeki pek gösterişli olmayan milli takım kariyeri ötesinde ne görsel ne de bilgisel anlamda çok fazla bilgimizin olmadığı gerçeği ortadayken hakkında fazlaca da yorum yapmayı uygun görmüyorum açıkçası. Zaten bu futbolcumuz hakkındaki “son derece doğal” şüphelerimi dile getiren bir yazı yazmıştım kısa süre önce..

Umarım biz futbolseverlerin bilmediği, görmediği bir çok olumlu özelliğini Glowacki‘ yi uzun süredir takip ettiği söylenen başta Şenol Hoca olmak üzere transferde yetkili diğer isimler izlemiş, görmüş, beğenmiş ve onaylamışlardır. Hayırlı olsun..

Glowacki Nihayet Trabzonspor’ da” üzerine 2 düşünce

  1. muyek

    Giray ve Egemenin bu adamdan ne farki var cok merak ediyorum . En azindan Stepanovu geri alsalardi bari.. 31 yasina gelmis 3 yil oynasa ne yazar oynamasa ne yazar, Turkiyeden el sakayi alsalardi o da 35 yasinda en azindan maliyeti daha ucuz olurdu

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir