Sergen Yalçın İftarda Ne Yiyor?

Ne zamandır yazacağım son anda vaz geçiyorum. Fakat dün akşam Ersin Düzen ile birlikte ligin üçüncü haftasının ardından büyük takımların durumunu değerlendiren Sergen Yalçın’ ı izlerken gene irrite oldum doğrusu. Belki de ben takıntı yaptığım için çok dikkatimi çekiyor bilemem yalnız bir insan program boyunca en az 15-20 kez kimi zaman yüzünü dahi ekşiterekten sessiz ve derinden geğirip durur mu yahu?

İftar yemeklerinde Sergen ne yer ne içer bilemeyiz ancak yediği her neyse artık program boyunca midesinden dışarı çıkmaya çalışıyormuşçasına bir izlenim veriyor gerçekten. TV başında da insan “alien” filmi izliyormuşçasına geriliyor açıkçası. Hani gastrit, ülser, reflü gibi sağlık sorunları varsa bir şey diyemem. Bence bir baktırsın midesine. Kendisine de yazık, bize de..

Sergen Yalçın İftarda Ne Yiyor?” üzerine bir düşünce

  1. Bahtkazansın

    Sergen'in yaptığı üstü kapalı geğirmek de olsa Dün kü Fenerbahçe-Manisaspor maçında TRT'nin yaptığı dinleyenler olmuşsa,Radyo1'den maçı anlatan spiker alanen geğirip özür dilemesi ney ?
    Sıcak hava , maçların geç başlaması derken bir de Ramazan ayında oruçlu haller komedisi altında başlayan geğirmeler SSL ligi Resmen(!) 3.haftanın başında başladı.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir