En Tembeli Ben, En Yeteneklisi Arda Turan


Dün akşam Lig Tv’ deki Quiz programının konuğuydu İbrahim Üçüncü ya da nam-ı diğer Yattara. Vermiş olduğu cevaplara bakılırsa hayli keyifli geçen programda kendisine sorulan tüm soruları içtenlikle yanıtladığı anlaşılıyor doğrusu..

Ancak içlerinde bazı cevaplar var ki gerçekten de ilginç. Mesela “En iyi teknik direktör” sorusuna Ersun Yanal cevabını veren Yattara “En kötü teknik direktör” sorusunaysa hiç düşünmeden Ziya Doğan‘ ı layık görmüş. Ayrıca röportajın sonunda Şenol Hoca‘ nın da hakkını fazlasıyla veren Yattara’ nın hayli objektif olmaya çalıştığı “En yetenekli futbolcu” sorusuna vermiş olduğu Galatasaraylı Arda Turan cevabından da anlaşılıyor olsa gerek..

Bunların haricinde kendisini en tembel, Umut Bulut‘ u en çalışkan, Barış Memiş‘ i en yalancı, vatandaşı Kanfory Sylla‘ yı en cimri, Sivassporlu Hayrettin‘ i en gaddar, eski Fenerbahçeli Anelka‘ yı ise idolü olarak seçmiş olduğu bu eğlenceli röportajını ve içerisinde Yattara’ nın biribirinden estetik hareketlerinin yer aldığı programı baştan sona izlemek isteyenler şuradaki linkten ulaşabilirler..

En Tembeli Ben, En Yeteneklisi Arda Turan” üzerine 3 düşünce

 1. sukullaci

  yahu en yalancı kim diye soru sorulur mu ayıptır. ha eğer yalancı derken şaka yapıp kandıran anlamında sordularsa neysede en yalancı diye soru mu olur ya.

  Cevapla
 2. Great White

  hayırlı olsun hasan, takibe aldım şimdiden. kenara da ekleriz hatta 🙂

  sukullaci;

  evet pek şık durmuyor ama sonuçta "en kolpacı" ya da "en çakal" gibi bir anlamda kullanılmıştır..

  hani pamuk prenses' deki yalancı gibi diyelim şuna..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir